Arkadaşlarınızla Birlikte Vakit Geçirebileceğiniz Komik Oyunlar Gang Beast 5

Arkadaşlarla Oynanabilecek Komik ve Eğlenceli Oyunlar

Ana sayfaİncelemelerOyun İncelemeleriArkadaşlarla Oynanabilecek Komik ve Eğlenceli Oyunlar

Merhabalar, sizlere arkadaşlarla oynanabilecek komik ve eğlenceli oyunlar tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Bu yazımız oyun tavsiyeleri serimizin 2. yazısı olacak. Bazen rekabetçi oyunlar yorucu gelmeye başladığında ya da sinirimizi bozduğunda arkadaşlarımızla vakit geçirmek için çeşitli oyunlar arayabiliriz, kahkaha atabileceğiniz, komik ve eğlenceli oyunlar da bu oyunlar arasında önemli bir yer tuttuğunu ve stresinizi önemli bir ölçüde azaltabileceğini düşünüyorum, bu serimizin ikinci yazısında sizlere arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz komik ve eğlenceli oyun tavsiyelerinde bulunacağım. Rehberimiz sizlerden gelen yorumlar ve gösterdiğiniz ilgi eşliğinde zamanla genişleyerek daha çeşitli ve daha kapsamlı bir rehber haline dönüşecek. Dilerseniz “Arkadaşlarla Oynanabilecek Komik ve Eğlenceli Oyunlar” isimli yazımızı aşağıdan takip etmeye başlayabilirsiniz.


1- HUMAN: FALL FLAT

Oyunun Steam Sayfası:

Human: Fall Flat Steam

Oyunun Amacı:

Oyunda amaç bölümlerdeki bulmacaları çözerek kapıyı açtıktan sonra kapıdan geçerek diğer bölüme geçmek fakat bunu yaparken arkadaşlarınızdan alacağınız destek çok işinize yarayacaktır.

Yorumum:

Oyunun tek başınıza oynadığınızda saracağını hiç sanmıyorum, bir kaç saatlik oyun süresinden sonra tekrar girmek istemezsiniz fakat arkadaşlarınızla girdiğinizde işler çok değişiyor, oyunun fizik ve grafiklerinden dolayı gülmekten karnınıza ağrılar girecektir ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız, bu tarz komik ve eğlenceli oyunları oynamayı seviyorsanız, arkadaşlarınızla kahkaha atarken bölümleri geçmek istiyorsanız oyunu indirimde satın alarak oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Oyundan Kareler: 


2- GARRY’S MOD

Oyunun Steam Sayfası:

Garry's Mod Steam

Oyunun Amacı:

Oyunda tek amaç değiş çeşit çeşit amaç bulunmakta, çeşitli oyun modlarını kurarak ister hırsız polis oynayın, ister korku oyunu oynayın, ister roleplay oynayın.

Yorumum:

Oyun sandbox tarzı bir oyun olup yapabileceklerinizin sınırı yoktur diyebilirim, tam bir sistem dostu olan oyunu düşük bütçeli bilgisayarlar bile rahatlıkla açacaktır fakat ne kadar obje eklerseniz FPS değeriniz o kadar düşecektir. Bu tarz komik oyunları seviyorsanız, arkadaşlarınızla girip oyun modları arasında canınız sıkıldıkça geçmek isterseniz ve kahkahaya doymak isterseniz oyunu satın alarak oynayabilirsiniz ve kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Oyundan Kareler: 


3- GANG BEASTS

Arkadaşlarınızla Birlikte Vakit Geçirebileceğiniz Komik Oyunlar Gang Beast 1

Oyunun Steam Sayfası:

Gang Beasts Steam

Oyunun Amacı:

Oyunun amacı arkadaşlarınızla rekabet halinde olup onları bulunduğunuz platformdan aşağı düşürmek ya da arkadaşlarınızla birlikte olup dalgalar halinde gelen düşmanları yenmek şeklinde açıklanabilir.

Yorumum:

Oyun grafik olarak ilk başta önerdiğim Human Fall Flat oyununa oldukça benziyor, burada bulmaca/harita çözmek yerine daha çok rekabetçi bir mod oynuyorsunuz, oynarken kesinlikle keyif alacağınızı düşünüyorum, eğlenceli ve komik bir oyun arıyorsanız tavsiye ederim.

Oyundan Kareler: 


4- PUMMEL PARTY

Arkadaşlarınızla Birlikte Vakit Geçirebileceğiniz Komik Oyunlar Pummel Party 4

Oyunun Steam Sayfası:

Pummel Party Steam

Oyunun Amacı:

Oyunun amacı Monopoly oyununa benzer şekilde zar atarak haritada ilerlemek ve geldiğiniz kareye göre avantaj/dezavantaj elde etmek, bir tam turu bitirdiğinizde ise rastgele bir oyun modunda arkadaşlarınızla karşılaşarak puan kazanmak, oyunu bitirmek için tüm arkadaşlarınızdan fazla sayıda kupa elde etmeniz gerekecek.

Yorumum:

Oyun grafik ve efekt olarak çok güzel diyebilirim, oynanış olarak arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde sohbet ederken fazlasıyla eğlenecek bir oyun arıyorsanız, tek düze olmak yerine farklı farklı oyun modlarında karşılaşmak istiyorsanız ve tüm bunları tek oyunda yapmak istiyorsanız bu oyun kesinlikle eğlenebileceğiniz bir oyun diyebilirim.

Oyundan Kareler: 


Yazar Hakkında
Toplam 93 yazı
Yusuf Kelebek
Yusuf Kelebek
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara