Oyun Raporu


Merhaba arkadaşlar sizlere birkaç konu hakkında bilgilendirme amaçlı bu yazıyı yazmak istedim, yazının konusu bundan sonraki yol haritamızla ve yorumlarla ilgili olacak.

Son zamanlarda oyun şirketlerinin yöneldiği Battle Royale oyunları kategorisinde sürekli yazı yazmak fazlasıyla benzer içerikler çıkmasına sebep oluyor, sitemizi öncesinden beri takip ediyorsanız güncel haberler çok önemli olmadıkça ana sayfamızda yer almıyor. Daha çok oyunların rehberleri, ayarları ve sorunlarına çözüm odaklı yazılar yazıyoruz bu yazıların hangi oyunla ilgili olacağı da oyunların sahip olduğu oyuncu sayısıyla ilgili oluyor.

Yazılarımıza gelen yorumlarla ilgili olarak da; yazılara bir çok güzel yorum ve bunların dışında sorular gelmekte, sorulan her soruya ne yazık ki yardımcı olamadığım oluyor,  oyunların teknik ekibi içerisinde değilim ve bazı sorular oldukça detaylı bilgi isteyebiliyor. Ben elimden geldiğince çözüme yardımcı olmaya çalışıyorum fakat buradan destek bulamadığınızda ilgili oyunun forumları, Facebook grupları ve özellikle de ilgili destek merkezine bildirim atarak daha sağlıklı çözümler bulabilirsiniz.

Son olarak sitemizin bundan sonraki ilerleyiş planı hakkında söylemek istediklerim var, bu yazıyı ana sayfamızda sabit olarak bulabileceksiniz ve yazılarımız dışında bizim için çok daha önemli olan sizin bizden isteyeceğiniz kategori ve yazı konuları olacak, bu yazımızın altına da yazabileceğiniz gibi diğer iletişim kanallarımız olan Facebook sayfamız, Instagram hesabımız, e-posta adresimiz gibi bize ulaşabileceğiniz her kanaldan ulaşarak bizlere ”… hakkında yazı yazar mısınız?, … kategorisinde yazılarınız bekliyorum.” gibi mesajlar atarak istekte bulunursanız en kısa zamanda istediğiniz yazıları sitemizde görebileceksiniz.

Oyun Raporu sitesinin temsilcisi olarak bize verdiğiniz değer ve bundan sonraki destekleriniz için teşekkür ederim..

Yazar Hakkında
Toplam 88 yazı
Yusuf Kelebek
Yusuf Kelebek
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara