Mount and Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Uzunca bir zaman ve hatta yıllardır beklenen açıklamaya en sonunda kavuşmuş olmanın heyecanıyla soluğu burada aldım. Mart ayında erken erişime açılacağını bilinen ve yıllardır süregelen bilinmezlik içerisinde olan hasretimizin geri sayıma döneceği günler başladı. Ne dersiniz şafak mı saysak ? 🙂

İlk paragrafta oyunun ismini vermemiş olsam da siz büyük ihtimalle anlamışsınızdır, sonuçta bu bekleyişin emsali oyun dünyasında kolay kolay yoktur.. Mount & Blade II: Bannerlord’un resmi Steam sayfasında bugün itibariyle erken erişim tarihi açıklandı. Mart’ta çıkış yapacağını bildiğimiz Mount & Blade II: Bannerlord Mart ayının son gününde yani 31 Mart 2020 tarihinde Erken Erişim olarak biz oyunculara  sunulacak.

Mount and Blade II: Bannerlord Steam, Epic Games ve kendi sitesi olan TaleWorlds üzerinden $49.99 – €49.99- £39.99 fiyat etiketleriyle satışta olacak. Oyunun Türkiye için özel bir fiyata sahip olma ihtimali çok yüksek ve aldığım duyumlara göre 150 TL gibi bir fiyattan satışta olacak.

Mount and Blade II: Bannerlord’un Steam sayfasında İngilizce dil desteğinin olduğunu Türkçe dil desteğinin bulunmadığını görüyoruz. TaleWorlds Entertainment ekibinin bu konuda da yakın zamanda açıklama yapacağını düşünmekteyim.

Ayrıca Mount & Blade II: Bannerlord oyunun geliştiricileri TaleWorlds Entertainment tarafından yayınlanan en son Geliştirici Notları‘nı incelediğimizde  oyunun kombat/dövüş sisteminde ve yapay zeka sisteminde yapılan geliştirmeleri görmekteyiz. Oyun hakkında son güncel bilgileri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.


Oyun ve bilgisayar dünyasından içerikler ve haberler paylaşmaya devam edeceğiz, bizi desteklemek için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Yazar Hakkında
Toplam 93 yazı
Yusuf Kelebek
Yusuf Kelebek
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara