Red Dead Redemption 2 Online Detaylar ve Çıkış Tarihi

Red Dead Redemption 2 Online Detaylar ve Çıkış Tarihi

Rockstar Games merakla beklenen Red Dead Redemption 2 çevrimiçi beta sürümünü bugün (27.11.2018) itibariyle PS4 ve Xbox One platformlarında sunulacağını açıkladı. Beta sürümünün ayrıntılarına bakacak olursak ilk etapta  27 Kasım’da Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition sürümü sahipleri ile başlayarak 30 Kasım’a kadar tüm oyunculara açık hale gelecek oyun kademeli olarak erişim sağlanacağı aktarılan bilgiler arasında.

Rockstar Games bu şekilde kademeli bir erişim sağlamanın amacı olarak rahat bir beta sürümü geçirmeyi ve önemli sorunların çözümünün hafifletilmesi olduğunu belirtiyor.


Red Dead Redemption 2 Online Detayları

Red Dead Redemption 2 Online Detaylar ve Çıkış Tarihi

Red Dead Redemption 2 Online’da klasik tek oyunculu sürümünden öğrenilen herşeyin harmanlanarak güzel bir çok oyunculu deneyimi sunulması ve zaman içinde bu deneyimin genişleyerek ve güzelleşerek ilerlemesi hedefleniyor.

  • Red Dead Redemption 2 Online oyuncuların kendi karakterlerini oluşturmasına ve oyun tarzına uygun  yetenekleri seçmesine izin verecektir.
  • Oyuncular çevrimiçi dünyaya tek başlarına ya da en fazla 7 oyuncuya kadar bir heyetle girebilecekler.
  • Red Dead Redemption 2 Online’da oyuncular çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilecekler; kamp ateşi etrafında arkadaşlarıyla takılabilecek, avlanıp balık tutabilecek, hayatla dolu kasabalarda eğlenebilirler.
  • Oyuncular dünyaya dağılmış hazineleri bulabilir, görev veren tanıdık karakterlerden görev alabilir ya da direkt olarak çatışmaya katılabilirler.
  • Red Dead Redemption 2 Online sürekli olarak gelişen ve dinamik bir dünyaya sahip olacak.

Verilen detaylara bakıldığında genel olarak bir GTA5 havası sezmiş olabilirsiniz, eğer böyle düşünüyorsanız açıkcası oyun çıkmadan öncesinden beri böyle bir durum bekleniyordu. Bu güzel grafikler altında özellikle diğer oyuncularla birlikte kovboyculuk oynamak bir hayli zevkli olacak gibi duruyor.

Yazar Hakkında
Toplam 89 yazı
Yusuf Kelebek
Yusuf Kelebek
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara