Ring of Elysium'a Avrupa Sunucuları Eklendi

Ring of Elysium’a Avrupa Sunucuları Eklendi

Son zamanlarda PUBG için oldukça iyi bir alternatif olan ücretsiz Battle Royale oyunu Ring of Elysium’u çoğunuz duymuşsunuzdur, çıktığı zamandan beri Avrupa sunucusuna sahip olmayan Ring of Elysium’da Avrupa’lı oyuncular ve tabii ki bizlerde Kuzey Amerika sunucularında oynamak zorunda kalıyordu ve buda yüksek lag/gecikme sorunlarını beraberinde getiriyordu.

Müjdeli haber sonunda geldi! Oyunun geliştirici ekibi Tencent Eylül ayında yaptığı açıklamada bir ay içerisinde Avrupa sunucularını başlatacaklarını duyurmuşlardı ve bizler için en azından oyunu oynarken bilerek bekleyeceğimiz bir zaman belirtilmişti, geçtiğimiz Cuma günüyle beraber oyuna Avrupa (EU) sunucuları eklendi ve böylelikle bu bekleyiş sona ermiş oldu.

Avrupa sunucuları eklenmesine rağmen yaşanılan gecikme sorunları için açıklama yapan Tencent ekibi bu sorunun farkında olduklarını ve bunun üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Ring of Elysium'a Avrupa Sunucuları Eklendi

Henüz Erken Erişim aşamasında olan Ring of Elysium’u Steam üzerinden ücretsiz olarak ve üç farklı sınıf olan ”Glider (Planörcü/Uçabilen), Skiing (Kayakçı/Karda Hızla Kayabilen) ve Climbing (Dağcı/Tırmanabilen)” birini dilediğiniz gibi seçerek oynayabilirsiniz.

Peki siz Ring of Elysium’u başarılı buluyor musunuz ?

Yazar Hakkında
Toplam 89 yazı
Yusuf Kelebek
Yusuf Kelebek
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara